Deprecated: Function eregi() is deprecated in /index.php on line 22

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /index.php on line 23

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /index.php on line 24

Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /libs/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 373
Polyflor - wykładziny obiektowe
Mam pytanie
Masz pytanie związane z wykładzinami antypoślizgowymi Voyager?

Napisz do nas:
m.niewiejski@polyflor.com.pl

Jak jest różnica pomiędzy wykładzinami antypoślizgowymi Polyflor Voyager, a wykładzinami innych producentów?

Poza świeżym spojrzeniem na wykładziny autobusowe czy do innych środków transportu, wsparciem technicznym oraz dostępnością naszych produktów, tym co wyróżnia nas spośród innych producentów to budowa naszych wykładzin.
Jak pokazują schematy poniżej, produkty Polyflor Voyager są ilustracją tego jak powinna wyglądać wykładzina antypoślizgowa tj. taka, w której agregaty (tzn. cząsteczki węglika krzemu, kryształki kwarcu i tlenek glinu) znajdują się w całym jej przekroju, zapewniając trwałość jej właściwości użytkowych.


1.Wykładzina antypoślizgowa Polyflor Voyager.

 2. Produkt A – wykładzina, w której agregaty występują w warstwie wierzchniej, ale nie na całej grubości produktu. Osobna warstwa użytkowa bez agregatów oznacza, że po pewnym czasie wykładzina ta straci swoją odporność na poślizg.

 3. Produkt B – wykładzina z cienka powłoką zawierającą agregaty. Daje to czasowe właściwości antypoślizgowe, które zanikają w krótkim czasie?
 

 

Jak widać, wykładziny mieszane, które są często sprzedawane jako antypoślizgowe mają w niektórych przypadkach bardzo cienką warstwę zawierającą agregaty. Wykładziny te oferują właściwości antypoślizgowe na krótki czas i w żaden sposób nie zastępują produktów zawierających agregaty w całej warstwie użytkowej.


« powrót


| realizacja: MDmedia | @ Copyright Polyflor Ltd
web stats stat24